Tere rutiin

Alustan seda blogi postitust taaskord väikese jutuga meie töödest.

Hetkel elame niiöelda tööinimese rutiinis. Ärkame 5.45, Roland viskab mind tööle ning läheb sealt edasi oma töökohta. Ta lõpetab töö kell neli, mina teadmata ajal, seega otsustasime et tema tuleb peale tööd kohe koju “pereema mängima”, teeb süüa ning mina tulen ka kunagi bussiga koju. Kirjutasin eelmises postituses, et pidin ainult 3 päeva tööl olema, kuid nagu Austraalias kohane, sai mu kolmest päevast õnneks 5 päeva ning nüüd enamjaolt ongi esmaspäevast reedeni töö. Roland ei tea endiselt kaua ta Cocas olla saab, hetkel on kõik hästi, tööd on, kuid kunagi ei tea kas päeva lõpuks öeldakse, et aitäh kuid enam me sind ei vaja. Halb uudis on see, et juustufirma tahab mu tööaegu muuta, kuna ladu on suhteliselt väike, inimesi on palju, tõstukid sõidavad pidevalt ringi, siis on neil mõttes, et pakkijad võiksid töötada 15.00-01.00. Öösel kell üks ühistransport ei liigu, see tähendab seda, et Roland peab hakkama mul järel käima(See kella ühene lõpetamine on ainult oletus, sest alati võib minna pikemalt, lühemalt), kuid ta peab juba 7.30-ks tööle jõudma, seega oleks tema uneaeg suhteliselt rikutud. Aga ma ei taha tööst ilma ka jääda, sest kuna me tuleme juba juulis Eestisse, siis ei palkaks mind mingi muu firma nii lühikeseks ajaks tööle. Plaan on neil alustada uute aegadega 6. maist, kuid ma loodan, et seda ei juhtu siiski. Kogu kollektiiv vahetub välja peale minu ja veel ühe tüdruku, sest kellelegi ei sobi. Ei sobi meile ka aga oleme lihtsalt sunnitud, lõksus niiöelda.

Aga aitab tööst hetkel. Me tegime täna esimest korda ise sushit. Ostsime sellise komplekti, vaja ainult riis ära keeta ning mingit sisu juurde osta.

Image

Me nii rikkad pole, et omale lõhet lubada, seega kalaks oli meil lõhekonserv, lisaks veel krabipulgad, kana ja avokaado.

20130414_161423

ImageTulemus: liiga palju riisi, kuid ülihead.

Image

Image

20130414_180840

20130414_180555

Kuna oleme harjunud hommikuti vara ärkama, siis algas ka meie laupäeva hommik kell 7. Läksime linna jalutama, leidsime lahedat tänavakunsti.

Image

Image

Me üritame järgmine nädalavahetus jõuda kuskile, et natuke turistida, midagi põnevat näha, kuulda ja pildistada. Kuid sellest juba võib-olla nädalapärast.

Järgmiste lugudeni.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s