Prevelly

Meie elu hetkel siin on kulgenud nii, et rendime tänasest kahekesti ühte maja kohas nimega Prevelly. See kunstiõpetaja kellega me koos töötasime rääkis, et tema tuttavatel on poja maja hetkel viieks nädalaks tühi, seega me kasutasime juhust ja elame nüüd siin. 3 magamistuba, 2 korrust, 1 vannituba ning avatud köök ja elutuba. Kõik eluks vajalik on sees ning kõike võib kasutada. Ruumi on siin palju ning kõik on üsna must, sest nad ei arvestanud, et nad seda maja kellelegi rendivad, kuid see on kõvasti parem kui me arvasime.

image

image

image

Meie tuba:

image

image

image

Me maksame 300 nädalas selle eest, ehk siis 150 näkku. On küll kallim kui Agnese juures, kus oli 80 näkku, kuid see on siiski odavam kui mistahes hostel. See on Agnese kodust 60 km kaugusel ning Margaret Riverist, kohast kus me loodetavasti üsnapea tööd saame, 10 km kaugusel. Prevelly on väga väike ning mägine koht. Tunduvalt eraldatum ja vaiksem kui Busselton, kus me enne elasime.

image

image

Agnese juurest äraminek oli päris nukker, võttis pisara silma meile kõigile. Kuid ta ei ela nii eriti kaugel :).
Käisime pühapäeval Perthis, Rolandi load saabusid lõpuks. Käisin Perthis arstijuures, sest mul oli uut pillide retsepti vaja. Ning ainult see, et ma saaks arstilt mingi tühise paberilipaka, maksis mulle 100 dollarit. Naeruväärne, sest ma läksin ainult paberit võtma. Ning 3 kuu pillid läksid 80 dollarit, jõhkrad raharöövlid.
Roland ostis arvuti omale, Macbook Air’i.

image

Tööst niipalju, et me ei tea kunas me tööle saame. Ootame endiselt sõnumit, mis edastaks meile edasise informatsiooni seoses tööga. Loodetavasti varsti ka saame selle.
Rohkem uusi uudiseid pole :).

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s