Margaret river

Käisime täna kõik koos Margaret riveris, see on meie hetkelisest elukohast kuskil 50 km kaugusel.  Põhjus miks me sinna läksime oli see, et seal pakuti tööd. Üks kontor vahendab viinamarjaistandustes korjamis töid ja kuna see on 40 tundi nädalas siis peaks palk olema parem kui siin koristus tööd teha. Agnesel tuleb sugulane märtsist siia elama ning me tahaks muid kohti ka näha, sellepärast me otsime uut elupaika ja tööd.
Tegime avaldused ära sinna tööle, teame ainult niipalju, et algab see kell 5 hommikul, mis tähendab vähemalt kell 4 tõusmist, mittemidagi nauditavat, kuid mis seal ikka. Loodetavasti alustame esmaspäeval, kuid see pole kindel, hetkel ootame sealt kontorist smsi edasise informatsiooniga. Halb uudis on see, et meil pole seal elukohta. Hostelid on kallimad kui siin, seal on kahese toa ees nädal kuskil 600 dollarit kokku. Roland on kõik võimalikud kuulutused läbi helistanud ja messinud, pole veel kuskilt positiivset vastust saanud, kuid meil on veel laupäev ja pühapäev aega otsida. Ning kuid me ei leia esmaspäevaks siis läheme Agnese juurest tööle, mõttetult pikk tee on küll, edasi-tagasi kokku 100 km, kuid ainult senikaua kuni leiame seal mingi koha.
Agnes viis meid täna šokolaadi tehasesse…. Väga väga palju magusat.

image

image

image

Õhtul käisime Rolandiga pikal jalutuskäigul.

image

image

image

image

See on põnev,  et me varsti jälle uude kohta kolime ning uut tööd teeme kuid samuti on see veidi stressirohke aeg, sest teadmine, et elukohta pole ning hetkel tundub selle leidmine suht lootusetu. Kuid sellepärast me siin olemegi, seiklused ning ootamatused :).

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s