Margaret river

Käisime täna kõik koos Margaret riveris, see on meie hetkelisest elukohast kuskil 50 km kaugusel.  Põhjus miks me sinna läksime oli see, et seal pakuti tööd. Üks kontor vahendab viinamarjaistandustes korjamis töid ja kuna see on 40 tundi nädalas siis peaks palk olema parem kui siin koristus tööd teha. Agnesel tuleb sugulane märtsist siia elama ning me tahaks muid kohti ka näha, sellepärast me otsime uut elupaika ja tööd.
Tegime avaldused ära sinna tööle, teame ainult niipalju, et algab see kell 5 hommikul, mis tähendab vähemalt kell 4 tõusmist, mittemidagi nauditavat, kuid mis seal ikka. Loodetavasti alustame esmaspäeval, kuid see pole kindel, hetkel ootame sealt kontorist smsi edasise informatsiooniga. Halb uudis on see, et meil pole seal elukohta. Hostelid on kallimad kui siin, seal on kahese toa ees nädal kuskil 600 dollarit kokku. Roland on kõik võimalikud kuulutused läbi helistanud ja messinud, pole veel kuskilt positiivset vastust saanud, kuid meil on veel laupäev ja pühapäev aega otsida. Ning kuid me ei leia esmaspäevaks siis läheme Agnese juurest tööle, mõttetult pikk tee on küll, edasi-tagasi kokku 100 km, kuid ainult senikaua kuni leiame seal mingi koha.
Agnes viis meid täna šokolaadi tehasesse…. Väga väga palju magusat.

image

image

image

Õhtul käisime Rolandiga pikal jalutuskäigul.

image

image

image

image

See on põnev,  et me varsti jälle uude kohta kolime ning uut tööd teeme kuid samuti on see veidi stressirohke aeg, sest teadmine, et elukohta pole ning hetkel tundub selle leidmine suht lootusetu. Kuid sellepärast me siin olemegi, seiklused ning ootamatused :).

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s