Avokaado

Meie blogimine hakkab kuidagi unarusse jääma. Ilmselt on põhjus selles, et elu on viimasel ajal üsna rutiinne. Oleme ennast siia Agnese juurde sisse elanud ja töö juures ka suurt midagi huvitavat ei juhtu. Ma olen töö kõrvalt natuke erialast õppima hakanud(java programmeerimine) ja merka ka(joonistamine). Endiselt käime ujumas ja lebotamas rannas ja pikkadel jalutuskäikudel, kus arutame suuri elu küsimusi.

Tegelikult hakkab vist varsti väike pööre meie ellu tulema. Kui kõik läheb plaanipäraselt, siis töötame praeguses töökohas veel nädala ja siis läheme Margaret River’isse elama ja sealsetesse viinamarjaistandustesse viinamarjasid korjama. Kui just enne seda õunte korjajaid ei otsita, sest see tundub meile  ahvatlevam.

Ma olen hakanud jumaldama avokaadot. Eestis me korra Merkaga ostsime seda, aga siis tundus mõttetu ja rõve ja ei osanud sellega midagi pihta hakata. Asi oli lihtsalt Uselles, et see oli liiga toores. Peab täpselt oskama küpsusastet hinnata, siis on hästi mõnus tekstuur ja õrn pähkline maitse. Paljalt eriti palju sööma ei kipu, aga oi kui hea on seda igast asjadega kombineerida. Näiteks banaani ja meega magusaks või sidrunimahla ja küüslauguga jne teha guacamoleks. Samuti kasutada seda või asemel. Siin ma olen veel õppinud sööma oliive, müslit, sparglit jne, millede maitse mulle varem vastu hakkas.

Tahaks kirjutada tegelikult siinsetest inimestest, nende suhtumisest rahasse ja üleüldiselt, kuidas Austraalias masse rahaga manipuleeritakse, aga uni tuli. Teine kord siis, head ööd!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s