Rolandi sünnipäev

9. veebruar oli meil siuke tore päev, et saime Rolandi sünnipäeval üle pika aja töölt vaba päeva. Meie hommik algas kohas nimega The Urban coffee house, kus me sõime hiiglasliku hommikusöögi, sest sünnipäevalaps arvas, et nii tähtsa päeva puhul peaks kuskil väljas sööma.
Siin see on, meie oivaline hommikusöök.

image

Peale siukest kogust lihtsalt peab liigutama, seega vedasime ennast randa jalutama. Siin on ulmeliselt palavaks läinud, magada on raske, päeval väljas olla on raske, ainult ookeanis sulistades saab natuke jahutust.
Pildike minu kingist Rolandile

image

Ma arvan, et ta jäi päris rahule, sest enne selle kingi saamist oli ta püksirihmaks värviline nööri jupp.
Pidime õhtul rannas pikniku tegema Agnese ja selle 50aastase kunstiõpetajaga(Anete), aga neil olid hoopis paremad mõtted. Pakkisime kogu sünnipäevaks mõeldud toidu kaasa ja läksime Anete juurde. Ta küpsetas meile 3 taimetoidu pizzat, need olid lihtsalt imehead. Ning muidugi ei puudunud ka sünnipäeva puhul tort.
Agnes lasi teha sellise

image

Sebastian (üks mees Tšiilist, kellega Anete tutvus kuskil) tegi ettepaneku, et me võiks sõita ühele muusikaüritusele ning seda me ka loomulikult tegime. See kujutas endast väga palju erinevaid inimesi, kes saavad kokku umbes korra kuus mingis üli suures lao hoones vms ning nad lihtsalt improviseerivad muusikat. Neil on kõik muusikariistad olemas mida bändiks vaja ning igaüks kes tahab võib minna ja improviseerida. Kui me sinna jõudsime, siis oli see tõsiselt hea. Mingi naine laulis nagu Janis Joplin, keegi mängis suupilli, ilusad kitarrisoolod.. Aga inimesed laval vahetusid pidevalt ning osad neist olid liiga purjus et rütmi tajuda ning kõik lihtsalt valgus kuidagi laiali ja me läksime ka koju ära.
Kuid kogu päev ning õhtu oli tore ja Roland jäi ka loodetavasti kõigega rahule :).
Lõpetuseks, meil on koduloomaks opossum. Ta käib siin iga õhtu, ronib mööda aia äärt ja jääb meid vaatama kui me parasjagu õues istume. Ta on päris paks, Agnes arvab et ta on rase ning ta pani talle nimeks Bella.
Pime pilt, kuid äkki natuke midagi näeb

image

Tal on lahe pikk roosa saba 🙂

Advertisements

2 thoughts on “Rolandi sünnipäev

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s