:)

M: Me kirjutame siia viimaselajal nii harva, kuid see on sellepärast, et pole väga midagi juhtunud, millest kirjutada. Elame ikka Agnese juures ja teeme majahoidja tööd. Mõne nädalapärast peame Perthi minema, sest Rolandil on load aegunud ning Eestist saadeti aukonsulisse uued. Uute lubade saamine oli Rolandile paras peavalu, sest ta suhtles Eesti ARK-iga meilide kaudu ning nad ei andnud küsimustele konkreetseid vastuseid. Lõpuks peale mitmeid ja mitmeid meile sai ta riigilõivud ära makstud (kogu kupatus, ehk uued load ja uued rahvusvahelised load + Perthi saatmine läks kokku maksma peaaegu 100 eurot). Load pidid kohale saabuma paari nädala pärast, kuid vanad aeguvad täna 2. veebruar. Peab lihtsalt lootma et politsei ei pea kinni, ilma autota on kahjuks ikka suht keeruline siin toimetada. Kuna Perthi edasitagasi sõit on päris pikk, 600 km kanti, siis ilmselt ööbime oma töökaaslase juures, kes siit just Perthi tagasi kolis. Ta on 50 aastane kunstiõpetaja, kes töötas siin meiega, sest koolides oli suvepuhkus, kuid kuna kool algab uuesti esmaspäeval, siis pidi ta tagasi minema. Ta meenutab oma olemuselt ja käitumiselt hipit, väga hea suhtleja, taimetoitlane alates 3aastaselt ja üsna vaba eluviisiga. Tal on 10aastane tütar, kelle nimi on Ruby-Joy eestikeelde tõlgituna Rubiin-Rõõm, päris eriline nimi. Pidasime eile tema lahkumise puhul rannas pikniku ning käisime orgaanilist pizzat söömas.

image

Igal täiskuu õhtul koguneb ühte teatud randa grupp inimesi, kes mängivad trumme ja bongosid, siin kutsutakse seda full moon party ‘ks. See oli väga omamoodi, ookeani kohal oli täiskuu ning väljas oli pime, umbes 20 inimest mängivad trumme ning kuuvalguses tantsisid rannas paar inimest. Umbes nagu mingi Viljandi folgi õhtu.

image

Täna, kui tööpäev sai läbi, siis vedasin ennast randa. Hiljem ühines Agnes ka minuga ning juhtus siuke ime, et ta tuli minuga ujuma. See on väga suur asi, sest ta ei käi kunagi vees, see on külm ja märg ning elukaid täis. Enne tänast käis ta viimati vees aastal 2011. Võite arvata kui rõõmus ma olin :D. Ta on olnud mulle nagu vanem õde, ta on rääkinud mulle palju oma minevikust ja abielust. Meil on kohutavalt vedanud, et me teda kohtasime ja kõik nii läks :).

Advertisements

6 thoughts on “:)

  1. Kuna pole teada teie järgmine postituse kuupäev, siis soovime Rolandile etteruttavalt palju õnne sünnipäevaks! Toredaid elamusi ja ladusat kirjutamist soovides – Tartu rahvas

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s