Lõputu koristamine

M: Meie töö vineyardis on läbi saanud, sai tegelikult juba teisipäeval. See pidi olema kahenädalane töö aga me töötasime liiga kiiresti.
Kolisime sealt iirlaste toast minema, sest nendega oli lihtsalt võimatu koos elada. Saime kuueks päevaks kahekesti ühes teises toas olla ning täna peame me jälle neljasesse tuppa tagasi kolima, sest see kus me hetkel oleme on juba broneeritud. Aga iirlaste juurde me tagasi ei lähe.
Arvasime, et meil tuleb see puhkuste periood autos elades üle saata, sest pühade ajal tööd leida on üsna keeruline ning ilma kindla sissetulekuta on siin hostelis päris kulukas olla. Kuid õnneks läks nii, et saime siin lähedal asuvasse SPA-sse kuskil kuuks ajaks koristama. Esmaspäeval on meil proovipäev, töö algab kell 10 hommikul ning kestab kuskil 4 tundi. Suurt tasu sealt ilmselt loota ei saa, kuid me oleks õnnelikud kui see kataks ööbimiskulud.
Üks hosteli omanik (see kus me elame) pakkus meile sellist võimalust, et kui me koristaks siin reede ja laupäev, alates kella kümnest õhtul kuni ööse kaheni, siis me saaks ühe nädala renti poole odavamalt ning tasuta netti. Kuna mõlemad säästaksime nii 90$ siis mõtlesime, et proovime ära. Eile oli esimene õhtu, täna peab ka veel tegema aga ega vist rohkem ei taha :D. Koristamises pole probleemi, Roland teeb ühed ruumid ja mina teised, selleks kulub kuskil 1,5 tundi. Aga kui kell on saanud 10 õhtul, siis peab inimesi kas sisse ajama või ranna juures asuvasse majakesse. Kuna mina seda tööd algusel ei olnud nõus tegema, aga Roland sai mind nõusse just sellega, et mina ei pea rahvast minema ajama, vaid tema teeb seda.
Võite arvata kui nõme on minna purjus seltskonna juurde ja öelda, et olge nüüd palun nii head ja minge siit kuskile mujale. Sealt võib tulla igasuguseid vastuseid ja reaktsioone, kuid eilne õhtu läks suhteliselt rahulikult. Ainult tänane õhtu veel ja ongi 180$ säästetud :).
Käisime vahepeal bodyboardidega sõitmas, need on nagu väikesed surfilauad, aga seal sa ei tõuse püsti nagu surfilauaga, vaid oled kõhuli peal ja sõidad lainetes.

image

image

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s