Positiivne hajameelsus

R: Eile töölt hostelisse sõites unustasin ühest teeotsast ära keerata. Kuna me avastasime üsna hilja, et tee on kuidagi võõra võitu, siis ei hakanud enam tagasi minema ja vaatasime kuhu see tee meid viib. Päris lahe sõit oli, mõnus mägine tee, mägede nõlvadel viinamarjaistandused ja üldse huvitavam ümbrus kui hosteli sõites olnud oleks. Aga kõige parem on see, kuhu me välja jõudsime:

image

image

See suur kiviriba mis viimase pildi peal ookeani suundub, on Canal Rocks. Muidugi me läksime sinna ka. Kõigepealt viib seal üks sillake üle esimese väikse kanali ja seal tee lõppebki.

image

Inimesed käivad seal silla peal vaatamas, kuidas ookeanilained kanalitesse jõudes ennast vastu kive kõrgele peksavad.

image

Meie aga tahtsime ikka lähemale saada ja ronisime sealt mööda kive edasi. Peaaegu oleks vette kukkunud, sest ühte teist kanalit ületades, kivilt kivile hüpates, oli üks kivi lahtine. Igatahes see ronimine tasus ennast ära, sest see oli ikka väga mõnus koht.

image

image

Kuigi rahuliku ilmaga möllab ka seal vesi lahedalt, siis oiii kuidas tahaks seal tormiga olla. Siis pidavat vesi üle silla ka peksma.

Õhtul õpetas meid rastamees Phil 3 palliga zonglöörima, Merka õpetas ühele Kanadalasele, kelle vanaisa on Eestist pärit, natukene eesti keelt ja pärast nautisime Phili väga sürrealistlikku show’d hüpnotiseeriva muusika saatel.

Mul on hea meel, et me saime linnast minema ja saame edela-Austraalia ilusid ja olusid nautida 🙂

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s