Tere reaalsus

M: kolisime Warwickist 10 km eemale, kohta nimega Morley. Maksame siin oma toa eest 100 dollarit vähem ning lisaks on see maja uus, ilus ning putukaid, sitikaid ja ämblikke majas sees ei ole ja meil on isegi vann. Siin on 6 tuba, 2 vannituba + muidugi köök. Seega maja on suur ja ruumi on piisavalt.
Kuigi me kolisime kõigest 10 km oma eelmisest kohast, annab see kohe kliima suhtes tunda. Kuna liikusime edasi sisemaa poole, siis pole siin eriti tuuline ning palavust on tunduvalt raskem taluda.
Roland käis siin arstijuures, tuli välja et tal kõrvapõletik aga õnneks kirjutati rohud välja, niiet paranemine on hetkel täies hoos :D.
Tuleb tunnistada, et Singapur oli ikka hea puhkus, väljas kohaliku toidu söömine, erinevate turismimagnetite ja paikade külastamine, ei pidanud nagu väga millegi üle pead vaevama. Koos Austraaliasse jõudmisega jõudis ka reaalsus kohale. Hetkel on meil mõttes auto osta, sest farmi muudmoodi on üsna raske saada. Aga muidugi mingi kasutatud vana parsa ostmisega kaasnevad omad riskid, kuid ilmselt muud üle ei jää. Kohe kui auto olemas, siis otsime farmitööd, kuna auto annab väga suure eelise. Kuid enne, et see kõik juhtuda saaks, peab Roland terveks saama, üksi ma ilmselt autot osta ei või :D.
Seega, et asjad kuskile poole edasi areneda saaks, peab kõigepealt tervis ruttu tagasi tulema. Hoidke siis Rolandile pöialt ning ma loodan, et kui järgminekord meist kumbki siia kirjutab, siis on meil juba mingi neljarattaline :).

Advertisements

4 thoughts on “Tere reaalsus

  1. nii põnev on lugeda, see on nagu penskarite seebiseriaali ootamine:) Olge ikka tublid ja suured kallid Teile sinna soojale maale:)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s