Nägemist Singapur

M: oma eelviimasel päeval Singapuris külastasime Sentosa saart, mis on sealsetest üks suurimaid. Terve saar on põhimõtteliselt üks suur lõbustuspark. Palju erinevaid atraktsioone, rannad, Disney tegelased, veealune maailm jne. Ilmselt leiab sealt igaüks omale midagi huvitavt. Hinnad olid väga erisugused, oli tasuta asju kuni 70-ne dollarini välja. Terve saare ulatuses liikusid tasuta bussid, mis tegi ühest kohast teise saamise üpris meeldivaks, kuid neid peatusi üles leida oli omamoodi katsumus. Kohe kindlasti on saarel liiga vähe teejuhiseid.
Kuna viimased paarkümmend dollarit oli vaja veel laiaks lüüa, siis meie esimene peatus oli underword water-is.

image

väga lahe on pikast tunnelist läbi jalutada, kui peakohal ujuvad sellised elukad

image

image

Juhiks tähelepanu pika ninaga kalale tagaplaanil.

image

Pärast veealust maailma läksime 4D extreme sõidule, mis oli tõsiselt huvitav. Istud 3D prillid peas ja sõidad palgiga mööda tunneleid ja vihmametsi.
Hiljem läksime crane dance’i vaatama. See kujutas endast seda, et kahele suurele kraanale olid nokad ja tiivad külge pandud, nagu kaks lindu ja siis nad niiöelda tantsisid, päris veider aga täpselt nii see oli. See oli päris okei, kuid enam ei kipuks seda vaatama.
Ning rohkem me Sentosal teha ei jõudnudki, aeg läks seal lennates. Singapuri tagasi jalutasime üle silla, kuid võimalus on ka erinevate transpordivahenditega, rong, laev, skytrain. Kokkuvõtteks Sentosast, et saar on väga ilus, puhas ja eksootiline ning kui taskud raha täis või on tuju kesklinnamürast korraks eemale saada, siis tasuks seda kindlasti külastada.

image

image

Meie kõige viimasem päev möödus põhiliselt lennujaamas. Pidime Check out’i keskpäevaks tegema ning lennuk Austraaliasse läks 19.45. Kestis see kuskil 5 tundi ning praeguseks olemegi omadega siin, täpsemalt siis Perthis. Kuid Austraaliast ja meist siin kirjutame järgmistes blogides.
🙂

Advertisements

2 thoughts on “Nägemist Singapur

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s