Teine päev Singapuris

R: Meie 2. päev algas uurimise ja plaani koostamisega. Tahtsime ruttu Geylangist ära saada, sest siinsed haisvad ja räpased tänavad pealetükkivate kaupmeestega olid küll omamoodi huvitavad, kuid polnud üldse selle moodi, mis me Singapurist lugenud olime. Sõitsime MRT -ga Marina Bay juurde ja tõesti, maa alt väljudes oleksime nagu teise maailma sattunud. Tänavad väga korralikud ja puhtad, ümberringi uhked pilvelõhkujad kõrgumas, samas on palju eksootilisi puid ja rohelust.

image

Kui me esimese maja nurga tagant välja kõndisime, pidin ma pikali kukkuma.

image

Laev??? Pilvelõhkujate peal? Kus kasvavad veel palmid? Õõvastav tunne tuli peale, nagu oleks “Päev pärast homset” reaalsuseks saanud. Igatahes kaugemale me hetkel ei saanudki, sest vahepeal tuli ootamatult äikesetorm. Õnneks see ei kestnud kaua ja saime edasi turistida.

image

Kui me Merlion Parki jõudsime, tahtsid miskipärast igasugused turistid meiega kohe koos pilti teha. Olime vist nende jaoks päris eksootilise välimusega.

image

Tähelepanuväärne on ka see, et kui Eestis on väga vähe mehi, kes on minust lühemad, siis siin naljalt tänavapildis kedagi endast pikemat ei kohta.

image

Käisime vahepeal Food Courtis kohalikku toitu söömas. See on koht, kus on hästi palju erinevaid väikseid toidukohti koos ja hinnad on ka väga mõistlikud. Pärast sööki oli juba pime.

image

See nö paat pilvelõhkujatel on Skypark ja selle kõrval(eelnevalt pildilt jääb välja) on maailma kõrgeim vaateratas Flyer.
Me mõtlesime juba Eestis olles, et tahame Singapuris sinna vaaterattale minna, kuid kuna see laev oli vaaterattast veel kõrgemal ja tuli välja, et sinna on võimalik minna ka, siis otsustasime selle kasuks. Me pääsesime ainult sinna paadi nina peale, kus pilvelõhkujat all polnud. Palmide juurde ei saanud.

image

image

Meie turismitripi lõpus vaatasime seal samas Marina Bay-l Wonder Full Light Show’d, mis oli väga väga võimas. Paisati õhku  veesein ja siis sinna peale projekteeriti erinevaid valgusemänge ja videolõike koos massiivse heliga. Ja seda kõike tasuta!

Lõpetasime päeva õhtusöögiga hostelis. Võtsime siit samast tänava pealt kaasa eine nimega “Laksa” mis oli põhimõtteliselt nuudlid magus-terava puljongi sees koos tigude ja muude molluskidega.

image

Advertisements

4 thoughts on “Teine päev Singapuris

  1. Turistid tahtsid teiega pilti teha seepärast, et te nägite rikastena välja, kodus ütlevad nad pangas, et käisid sugulastel külas ja küsivad laenu, sul nii usaldusväärne nägu, et sinu sugulastele ei keela ükski pank midagi (v.a. mulle :))

  2. Selle laeva kohta, kui kodus olid veel, küsisin, kas oled faceis vadanud Vacayent lehte, seal ime pildid, laev nende hulgas.

  3. Ja postitage võimalikult tihti, te mõtlete, et see on jama, aga teiesuguseid kogenematuid otsitaksegi, lükatakse pakike seljakoti klapi vahele ja vaadatakse, kas läheb õnneks. Meie kuuleme teist siis võib-olla aasta pärast, kui saame teada, et olete 12 aastaks vangi mõistetud. Eesti konsulaat…riigikogu infotund…kreisi raadio…Andrus Ansip…üks jama kõik, need ei aita, kui mingi jama, anna teada, ostan püssi ja varastan Eeroga lennuki, tuleme järgi.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s