Algus

M:
Kuna see on meie esimene postitus siin blogis, siis me üritame head muljet jätta, et kõik seda ikka ja jälle lugema kipuksid.
Mõte, et just Austraalia, tuli Rolandil. Kuna ma lõpetasin äsja kooli, teadmata mis mind üldse siin elus huvitab, oli mul ammu mõttes kuskile kaugele ära minna. Arvan, et selle võib kokku võtta nii, et Roland andis idee ja mina ei jätnud enne jonni, kui see ka teoks sai.
Kogu see protsess on olnud väga kulukas. Juhuks, kui keegi peaks ka tahtma tulla, siis peaksite arvestama (kulutused ühele inimesele):
Viisa: 240 €
Tervisekindlustus: 150 €
Kopsuröntgen: 102 €
Üheotsa pilet: 618 €
Ning muidugi peab ka arvestama sellega, et töö leidmine võib võtta kaua aega, seega lisaks veel kindlasti 1200 €. Niisiis kiired arvutused näitavad, et 2310 euroga peaks ilusasti välja tulema(loodetavasti).
Suured tänud võlgneme me oma perekondadele, ilma Teieta poleks see hullus meil võimalik. Meie emad(R: Ja isa) on nii tublid vaaritajad, et jõulusöögid on meil ka juba mõlemas peres ette ära söödud :D.
Reis algab 7.november kell 21.30 Tallinn-Helsingi-Singapur-Perth. Oma teekonna broneerisime nii, et veedame 4 ööd Singapuris, naudime mõned päevad sealset elu-olu, enne kui kängurumaale suundume.
Austraaliast niipalju, et meil pole seal ees kedagi tuttavat ja me ei kujuta ettegi kunas sealt tööd leida võiks. Aga ma arvan, et nii ongi põnevam, kui kõik on etteteadmata.
Läheme kahekesti kahe seljakotiga laia maailma avastama :).
M&R
Advertisements

3 thoughts on “Algus

  1. nonii, Tsau, kavatsen ka elukaaslasega austraaliasse minna aastaks ning olen selleks juba päris palju blogisid läbi lugenud ja üht-teist kõrva taha pannud. Teie blogi oli üks mõnusamaid lugemisi. Panin tähele, et olete eelarveks pressinud viisa hinnaks 240 euri. Peangi kohe küsima, et mis sorti viisa see selline on? working holiday viisa maksab ca. 2x rohkem…

    • Tere Tomm :)!
      Rõõm kuulda, et blogi meeldis.
      Me läksime ikka ka Working Holiday viisaga, tundub uskumatu et hinnad nii ruttu muutuvad. Sel ajal oli tõesti 240 viisa ühele inimesele.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s